“Bakının bu yollarında sıxlıq var”
24 İyun 2022, 09:49
Bu barədə Reportyor.info -ya Daxili İşlər Nazirliyinin İntellektual İdarəetmə Mərkəzindən məlumat verilib.
Sıxlıq müşahidə edilən yollar aşağıdakılardır:
1. Bakı Sumqayıt şossesi Xırdalan dairəsindən başlayaraq 20 Yanvar dairəsinə qədər sıxlıq müşahidə edilir.
2. Ziya Bünyadov prospekti Çermet körpüsünün üzərindən başlayaraq Atatürk prospekti ilə kəsişməyə qədər 20 Yanvar dairəsi istiqamətdə sıxlıq müşahidə edilir
3. Tbilisi prospekti 20 Yanvar dairəsindən başlayaraq mərkəz istiqamətində sıxlıq müşahidə edilir
4. Heydər Əliyev prospekti Şəhər istiqamətdə Koroğlu metrosunun qarşısından başlayaraq Heydər Əliyev Mərkəzinin qarşısına qədər sıxlıq müşahidə edilir
5. Koroğlu Rəhimov küçəsi Həsən Əliyev küçəsi ilə kəsişməyə qədər həmin istiqamətdə sıxlıq müşahidə edilir
6. Alı Mustafayev küçəsi Velotrekin qarşısından başlayaraq Ziya Bünyadov prospekti istiqamətdə Azadlıq prospekti ilə kəsişməyə qədər sıxlıq müşahidə edilir
7. Badamdar şossesi Botanika bağının qarşısından başlayaraq Parlament prospekti ilə kəsişməyə qədər sıxlıq müşahidə edilir
8. 28 May küçəsi Səməd Vurğun parkının qarşısından başlayaraq Rəşid Behbudov küçəsi ilə kəsişməyə qədər sıxlıq müşahidə edilir
9. Üzeyir Hacıbəyli küçəsi Yusif Səfərov küçəsi ilə kəsişmədən başlayaraq Azadlıq prospekti ilə kəsişməyə qədər sıxlıq müşahidə edilir
10. Bakıxanov küçəsi Cəlil Məmmədquluzadə küçəsi ilə kəsişmədən başlayaraq Rəşid Behbudov küçəsi ilə kəsişməyə qədər sıxlıq müşahidə edilir
“Kürəkənim deyir ki, kef elə, nə istəyirsən geyin“